SPG Polska Zadbaj o Siebie w Centrum Warszawy

Oferty Specjalne

Zatrzymaj się w Apartamencie. Otrzymasz 25% Zniżki.

Apartamenty za 25% mniej. Zarezerwuj pobyt w wybranym apartamencie w hotelu Sheraton w Warszawie i korzystaj z 25% zniżki.

Sheraton Warsaw Hotel

Rezerwuj Korzystniej z SPG

Zarezerwuj swój pobyt na naszych stronach albo za pomocą aplikacji SPG® i korzystaj z najlepszych stawek, bezpłatnego Wi-Fi oraz noclegów za punkty Starpoints®.

Pobyt Pełen Smaków w Restauracji Polskie Smaki

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnego pakietu i odkrycia niepowtarzalnych dań serwowanych w restauracji Polskie Smaki. Wypocznij w wybranym przez siebie pokoju i delektuj się smakowitościami przygotowanymi przez szefa naszej kuchni.

Sheraton Sopot HotelThe Westin Warsaw

Hotel The Westin Warsaw jest położony w biznesowym centrum Warszawy, tuż obok Pałacu Kultury i Nauki oraz centrum handlowego "Złote Tarasy". Poza doskonałą lokalizacją oferuje swoim gościom, inspirujące wnętrza, m.in. Westin Executive Club Lounge oraz 3 przeszklone windy z zapierającym dech w piersiach widokiem na centrum Warszawy.

W hotelu Westin w Warszawie dbamy o dobre samopoczucie gości oraz o to, aby podczas pobytu poczuli się lepiej niż przed przyjazdem do hotelu. Dzięki programowi Westin Weekends pokochasz poniedziałki, a kolejny tydzień rozpoczniesz z zapasem energii, po regenerującym śnie w Niebiańskim Łóżku, odżywczym śniadaniu SuperFoods i aktywnym wypoczynku w WestinWORKOUT.

Pobyt w hotelu Westin w Warszawie dopełnią kulinarne specjały w stylu fusion, łączącym smaki Wschodu
i Zachodu. Jedną z okazji do ich spróbowania są czwartkowe bufety rybne Fish@Fusion oraz niedzielne brunche w restauracji Fusion.


Zarezerwuj pobyt


KONTAKT:

The Westin Warsaw
Al. Jana Pawła II 21
00-854 Warszawa
Tel.: (22) 450 8000 | E-mail >
Strona internetowa >Best Rate Guarantee | Starwood Hotels Careers | Hotel Directory | Website Terms of Use | Privacy Statement

Znajdź hotel