SPG Polska Zadbaj o Siebie w Centrum Warszawy

Oferty Specjalne

Luksusowy Pobyt w Apartamencie

Wyjątkowe apartamenty w Hotelu Bristol to gwarancja niezapomnianego pobytu w Warszawie, a także komfort oraz niezapomniane wrażenia.

Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw

Zostań Dłużej, Zapłać Mniej

Pobyt w Warszawie może być jeszcze lepszy. Zarezerwuj pobyt na min. 2 noce, a zapłacisz do 20% mniej.

Zarezerwuj Pobyt ze Śniadaniem. Zadbaj o Udany Poranek.

Podaruj sobie odrobinę przyjemności o poranku – zarezerwuj pobyt po najniższej stawce ze śniadaniem, a Twój pobyt w naszym hotelu będzie jeszcze lepszy.



The Westin Warsaw

Hotel The Westin Warsaw jest położony w biznesowym centrum Warszawy, tuż obok Pałacu Kultury i Nauki oraz centrum handlowego "Złote Tarasy". Poza doskonałą lokalizacją oferuje swoim gościom, inspirujące wnętrza, m.in. Westin Executive Club Lounge oraz 3 przeszklone windy z zapierającym dech w piersiach widokiem na centrum Warszawy.

W hotelu Westin w Warszawie dbamy o dobre samopoczucie gości oraz o to, aby podczas pobytu poczuli się lepiej niż przed przyjazdem do hotelu. Dzięki programowi Westin Weekends pokochasz poniedziałki, a kolejny tydzień rozpoczniesz z zapasem energii, po regenerującym śnie w Niebiańskim Łóżku, odżywczym śniadaniu SuperFoods i aktywnym wypoczynku w WestinWORKOUT.

Pobyt w hotelu Westin w Warszawie dopełnią kulinarne specjały w stylu fusion, łączącym smaki Wschodu
i Zachodu. Jedną z okazji do ich spróbowania są czwartkowe bufety rybne Fish@Fusion oraz niedzielne brunche w restauracji Fusion.


Zarezerwuj pobyt


KONTAKT:

The Westin Warsaw
Al. Jana Pawła II 21
00-854 Warszawa
Tel.: (22) 450 8000 | E-mail >
Strona internetowa >



Best Rate Guarantee | Starwood Hotels Careers | Hotel Directory | Website Terms of Use | Privacy Statement

Znajdź hotel