SPG Polska Spotkajmy się Nad Morzem

Oferty Specjalne

Rezerwuj Korzystniej z SPG

Zarezerwuj swój pobyt na naszych stronach albo za pomocą aplikacji SPG® i korzystaj z najlepszych stawek, bezpłatnego Wi-Fi oraz noclegów za punkty Starpoints®.

Zarezerwuj Pobyt ze Śniadaniem. Zadbaj o Udany Poranek.

Podaruj sobie odrobinę przyjemności o poranku – zarezerwuj pobyt po najniższej stawce ze śniadaniem, a Twój pobyt w naszym hotelu będzie jeszcze lepszy.

Bezpłatne Noclegi z MasterCard

Zarezerwuj i opłać pobyt w wybranym hotelu kartą MasterCard®, a otrzymasz dodatkowy nocleg w prezencie.Sheraton Sopot Hotel

Pokój z widokiem na Zatokę Gdańską, poranna kawa w Bałtykiem w tle, spacer po sopockim molo, a na koniec dnia relaks w Spa – tak będzie wyglądać Twój niezapomniany pobyt w Sheraton Sopot Hotel. Doskonała lokalizacja hotelu nad samym morzem, przy wejściu na słynne sopockie molo, tuż przy tętniącym życiem deptaku Monte Cassino, sprawi że nie będziesz chciał opuścić tego miejsca. O Twoje najlepsze wspomnienia
z Sopotu zadba również nasz zespół, który dołoży wszelkich starań, abyś mógł odpocząć i zregenerować swoje siły.

Nasi szefowie kuchni zatroszczą się o Twoje kulinarne doznania. Do dyspozycji gości pozostawiamy restaurację Wave z daniami z całego świata, Café Polskie Smaki z kuchnią polską oraz Vinoteque Sopot z zachwycającą kolekcją win i cygar z całego świata.

Zarezerwuj pobyt w Sopocie


K
ONTAKT:

Sheraton Sopot Hotel
ul. Powstańców Warszawy 10
Sopot 81-718
Tel.: (58) 767 1000 | E-mail >
Strona internetowa >
 

Best Rate Guarantee | Starwood Hotels Careers | Hotel Directory | Website Terms of Use | Privacy Statement

Znajdź hotel