SPG Polska Wszystko Czego Potrzebujesz w Poznaniu

Oferty Specjalne

Poznaj Poznań w Weekend

Zrelaksuj się podczas weekendu w Poznaniu, odkrywając wszystkie jego atrakcje. Dzięki doskonałej lokalizacji naszego hotelu, całe miasto jest w zasięgu Twojej ręki za jedyne 350 PLN za dwie osoby ze śniadaniem w prezencie.

Sheraton Poznan Hotel

Podwójne Punkty Starpoints na Dobry Start

Zdobądź podwójne punkty Starpoints za pierwsze trzy pobyty w nowym roku z promocją SPG® Double Take.

Zarezerwuj Pobyt ze Śniadaniem. Zadbaj o Udany Poranek.

Podaruj sobie odrobinę przyjemności o poranku – zarezerwuj pobyt po najniższej stawce ze śniadaniem, a Twój pobyt w naszym hotelu będzie jeszcze lepszy.Sheraton Poznan Hotel

W Sheraton Poznan Hotel odnajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Komfort Twojego pobytu zagwarantuje doskonała lokalizacja hotelu oraz przyjazna, spokojna atmosfera. Hotel mieści się naprzeciwko Międzynarodowych Targów Poznańskich, niedaleko dworca Poznań Główny i jedynie 15 minut drogi samochodem od lotniska.

W Sheraton Club, z pokojami o podwyższonym standardzie, możesz przez cały dzień skosztować lekkich przekąsek, świeżych napojów i owoców oraz korzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu. Zlokalizowany na najwyższym piętrze hotelu i oferujący panoramiczny widok na miasto, Sheraton Fitness z basenem i strefą relaksu, odkryje przed Tobą urok miasta widzianego z innej perspektywy.

W hotelu Sheraton w Poznaniu możesz odkrywać również kulinarne smaki w stylu fusion, łączące kuchnie europejską z orientalną egzotyką. Miłośników kuchni tex-mex zapraszamy do pełnego życia baru SomePlace Else. Wieczorne odprężenie, zwłaszcza podczas długich jesiennych i zimowych wieczorów, gwarantuje filiżanka kawy, herbaty, bądź kieliszek wina przy kominku The Fire Place Lounge w Qube Vodka Bar and Cafe.


Zarezerwuj pobyt w Poznaniu


KONTAKT:

Sheraton Poznan Hotel
ul. Bukowska 3/9
60-809 Poznań
Tel.: (61) 655 2000 | E-mail >
Strona internetowa >

Best Rate Guarantee | Starwood Hotels Careers | Hotel Directory | Website Terms of Use | Privacy Statement

Znajdź hotel