SPG Polska Wszystko Czego Potrzebujesz w Poznaniu

Oferty Specjalne

Zostań Dłużej, Zapłać Mniej

Pobyt w Warszawie może być jeszcze lepszy. Zarezerwuj pobyt na min. 2 noce, a zapłacisz do 20% mniej.

Pobyt z wliczonym śniadaniem, dostępem do Internetu i więcej

Zarezerwuj pokój i ciesz się wyjątkowymi przywilejami.

Sheraton Warsaw Hotel

Jedna Noc To Stanowczo Za Mało

Zarezerwuj dwie lub więcej kwalifikujących się nocy w hotelach Sheraton, uczestniczących w promocji, a otrzymasz 40% zniżki na każdą drugą noc.Sheraton Poznan Hotel

W Sheraton Poznan Hotel odnajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Komfort Twojego pobytu zagwarantuje doskonała lokalizacja hotelu oraz przyjazna, spokojna atmosfera. Hotel mieści się naprzeciwko Międzynarodowych Targów Poznańskich, niedaleko dworca Poznań Główny i jedynie 15 minut drogi samochodem od lotniska.

W Sheraton Club, z pokojami o podwyższonym standardzie, możesz przez cały dzień skosztować lekkich przekąsek, świeżych napojów i owoców oraz korzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu. Zlokalizowany na najwyższym piętrze hotelu i oferujący panoramiczny widok na miasto, Sheraton Fitness z basenem i strefą relaksu, odkryje przed Tobą urok miasta widzianego z innej perspektywy.

W hotelu Sheraton w Poznaniu możesz odkrywać również kulinarne smaki w stylu fusion, łączące kuchnie europejską z orientalną egzotyką. Miłośników kuchni tex-mex zapraszamy do pełnego życia baru SomePlace Else. Wieczorne odprężenie, zwłaszcza podczas długich jesiennych i zimowych wieczorów, gwarantuje filiżanka kawy, herbaty, bądź kieliszek wina przy kominku The Fire Place Lounge w Qube Vodka Bar and Cafe.


Zarezerwuj pobyt w Poznaniu


KONTAKT:

Sheraton Poznan Hotel
ul. Bukowska 3/9
60-809 Poznań
Tel.: (61) 655 2000 | E-mail >
Strona internetowa >

Best Rate Guarantee | Starwood Hotels Careers | Hotel Directory | Website Terms of Use | Privacy Statement

Znajdź hotel