SPG Polska Wszystko Czego Potrzebujesz w Poznaniu

Oferty Specjalne

Największa wyprzedaż w roku - zaoszczędź do 35%

Oto najlepsze ceny w roku. Zarezerwuj do 4 grudnia 2016 r. i skorzystaj z oszczędności do 35% na pobytach w hotelach i kurortach na całym świecie. Wybierz się na wycieczki, na które masz ochotę do 4 września 2017 r.

Jedna Noc To Stanowczo Za Mało

Zarezerwuj dwie lub więcej kwalifikujących się nocy w hotelach Sheraton, uczestniczących w promocji, a otrzymasz 40% zniżki na każdą drugą noc.

Zarezerwuj Pobyt ze Śniadaniem. Zadbaj o Udany Poranek.

Podaruj sobie odrobinę przyjemności o poranku – zarezerwuj pobyt po najniższej stawce ze śniadaniem, a Twój pobyt w naszym hotelu będzie jeszcze lepszy.Sheraton Poznan Hotel

W Sheraton Poznan Hotel odnajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Komfort Twojego pobytu zagwarantuje doskonała lokalizacja hotelu oraz przyjazna, spokojna atmosfera. Hotel mieści się naprzeciwko Międzynarodowych Targów Poznańskich, niedaleko dworca Poznań Główny i jedynie 15 minut drogi samochodem od lotniska.

W Sheraton Club, z pokojami o podwyższonym standardzie, możesz przez cały dzień skosztować lekkich przekąsek, świeżych napojów i owoców oraz korzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu. Zlokalizowany na najwyższym piętrze hotelu i oferujący panoramiczny widok na miasto, Sheraton Fitness z basenem i strefą relaksu, odkryje przed Tobą urok miasta widzianego z innej perspektywy.

W hotelu Sheraton w Poznaniu możesz odkrywać również kulinarne smaki w stylu fusion, łączące kuchnie europejską z orientalną egzotyką. Miłośników kuchni tex-mex zapraszamy do pełnego życia baru SomePlace Else. Wieczorne odprężenie, zwłaszcza podczas długich jesiennych i zimowych wieczorów, gwarantuje filiżanka kawy, herbaty, bądź kieliszek wina przy kominku The Fire Place Lounge w Qube Vodka Bar and Cafe.


Zarezerwuj pobyt w Poznaniu


KONTAKT:

Sheraton Poznan Hotel
ul. Bukowska 3/9
60-809 Poznań
Tel.: (61) 655 2000 | E-mail >
Strona internetowa >

Best Rate Guarantee | Starwood Hotels Careers | Hotel Directory | Website Terms of Use | Privacy Statement

Znajdź hotel