SPG Polska Wspomnienia z Najlepszym Widokiem

Oferty Specjalne

Weekend Może Trwać Dłużej

Zarezerwuj pobyt w Krakowie, Poznaniu lub Warszawie na weekend, a otrzymasz jedną noc w prezencie. Dbamy o to, aby Twój weekend był jeszcze lepszy.

Pobyt Pełen Smaków w Restauracji Polskie Smaki

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnego pakietu i odkrycia niepowtarzalnych dań serwowanych w restauracji Polskie Smaki. Wypocznij w wybranym przez siebie pokoju i delektuj się smakowitościami przygotowanymi przez szefa naszej kuchni.

Sheraton Sopot Hotel

Podwójne Punkty Starpoints na Dobry Start

Zdobądź podwójne punkty Starpoints za pierwsze trzy pobyty w nowym roku z promocją SPG® Double Take.Sheraton Grand Krakow

Taki widok można podziwiać tylko na Tarasie Widokowym & Lounge Bar w hotelu Sheraton Grand w Krakowie. Położony nad brzegiem Wisły, tuż obok legendarnego Zamku Królewskiego i zaledwie 10-minut spacerem od Rynku Głównego i Kazimierza, Sheraton Grand Krakow to gwarancja najlepszej lokalizacji w Krakowie.

Hotel Sheraton Grand w Krakowie oferuje pokoje i apartamenty zaprojektowane przez znanego londyńskiego architekta Alexa Kravetza. Różnorodne tkaniny i elementy dekoracyjne zostały tak skomponowane, aby tworzyć wielowarstwowe i wyszukane formy designu we wszystkich elementach wystroju. Ponadto, każdy pokój wzbogacają wyjątkowe dzieła sztuki oraz wzory stworzone przez lokalną artystkę.

Sheraton Grand Krakow to nie tylko najwyższa jakość pobytu, ale także kulinarne doznania w restauracji The Olive, serwującej dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej, oraz barze SomePlace Else, gdzie w menu można znaleźć szeroki wybór dań w stylu tex-mex. Na deser bądź wieczornego drinka polecamy Qube Vodka Bar & Cafe.

Zarezerwuj pobyt w Krakowie


KONTAKT:

Sheraton Grand Krakow
ul. Powiśle 7
Kraków 31-101
Tel.: (12) 662 1000 | E-mail: krakow@sheraton.com
Strona internetowa > 

Best Rate Guarantee | Starwood Hotels Careers | Hotel Directory | Website Terms of Use | Privacy Statement

Znajdź hotel