SPG Polska Preferred, Gold, Platinum

Oferty Specjalne

Zatrzymaj się w Apartamencie. Otrzymasz 25% Zniżki.

Apartamenty za 25% mniej. Zarezerwuj pobyt w wybranym apartamencie w hotelu Sheraton w Warszawie i korzystaj z 25% zniżki.

Sheraton Warsaw Hotel

Poznaj Poznań w Weekend

Zrelaksuj się podczas weekendu w Poznaniu, odkrywając wszystkie jego atrakcje. Dzięki doskonałej lokalizacji naszego hotelu, całe miasto jest w zasięgu Twojej ręki za jedyne 350 PLN za dwie osoby ze śniadaniem w prezencie.

Sheraton Poznan Hotel

Pobyt z wliczonym śniadaniem, dostępem do Internetu i więcej

Zarezerwuj pokój i ciesz się wyjątkowymi przywilejami.

Sheraton Warsaw Hotel

Status Preferred to Podstawa

Uczestnicy programu SPG® o statusie Preferred otrzymują 2 punkty Starpoints® za każdego dolara amerykańskiego wydanego w jednym z naszych hoteli i mają możliwość skorzystania z wszystkich podstawowych korzyści oferowanych przez program. Sprawdź ich listę.

Jeżeli zebrana liczba punktów Starpoints nie wystarcza na wymarzoną podróż, możesz je dodatkowo dokupić. W ten sposób otrzymasz najszybszy dostęp do bezpłatnych nocy lub lotów, a także możliwość podwyższenia standardu pokoju.


Sięgnij po Status Gold

Status Gold możesz otrzymać po 10 kwalifikujących się pobytach lub 25 kwalifikujących się nocach hotelowych w roku kalendarzowym. Do puli umożliwiającej zdobycie tego statusu zaliczane są zarówno płatne pobyty, jak
i te, które są realizowane w ramach bezpłatnych nocy z programem SPG. Jako uczestnik programu o statusie Gold otrzymasz wszystkie korzyści uczestnika o statusie Preferred oraz dodatkowo:

 • 3 punkty Starpoints za każdego dolara amerykańskiego wydanego w jednym z naszych hoteli - to 50% więcej w porównaniu do statusu Preferred.
 • Późne wymeldowanie do godz. 16:00, dzięki czemu możesz spać dłużej, zrelaksować się w spa lub przy basenie albo zwiedzić okolicę.
 • Pokój o podwyższonym standardzie w chwili zameldowania, jeśli jest dostępny.
 • Dostęp do specjalnej infolinii do obsługi klientów specjalnych (dostępna w większości krajów).
 • Możliwość wyboru upominku powitalnego przy każdym pobycie. Do wyboru pozostawiamy:
  dodatkowe punkty Starpoints, bezpłatny dostępu do Internetu w pokoju oraz bezpłatny napój.

Zdobądź złoto na zawsze. Po zrealizowaniu 250 kwalifikujących się nocy oraz osiągnięciu 5-letniego stażu
jako uczestnik programu SPG, status Gold otrzymasz na zawsze, bez względu na ilość nocy hotelowych
w danym roku kalendarzowym.


Po Prostu Platinum

Najwyższy poziom członkostwa SPG, status Platinum, możesz uzyskać po 25 kwalifikujących się pobytach lub 50 kwalifikujących się nocach w roku kalendarzowym. Do puli umożliwiającej zdobycie tego statusu zaliczane są zarówno płatne pobyty, jak i te, które są realizowane w ramach bezpłatnych nocy hotelowych z programem SPG. Jako uczestnik programu SPG o statusie Platinum otrzymasz wszystkie korzyści uczestnika o statusie Gold oraz dodatkowo:

 • Bezpłatny dostęp do Internetu w pokoju oraz Centrum Fitness / Centrum Odnowy Biologicznej w hotelu
  (w miarę możliwości).
 • Gwarantowaną dostępność pokoi, w przypadku rezerwacji przed godziną 15:00 na 72 godziny przed planowanym przyjazdem.
 • Specjalną usługę Platinum Concierge dostępną pod numerem 888-625-4991, pod który możesz zadzwonić, aby uzyskać więcej informacji na temat Twojego pobytu.


Wszyscy uczestnicy programu SPG o statusie Platinum, którzy rocznie zrealizują 50, 75 lub 100 nocy w hotelach sieci Starwood, otrzymują również:

 • 50 noclegów: 10 nocy hotelowych w apartamencie, które umożliwiają bezpłatną zamianę standardowego pokoju na apartament lub pokój z oferty premium (opcja jest możliwa na 5 dni przed przyjazdem i zależy od dostępności).
 • 75 noclegów: 4 punkty Starpoints za każdy dolar amerykański wydany zgodnie z kryteriami programu - to 100% więcej od poziomu Preferred; oraz usługę Your24™, czyli możliwość elastycznego wyboru godziny zameldowania i wymeldowania.
 • 100 noclegów: Specjalna usługa Ambasadorów SPG, którzy pomogą dopasować pobyt do Twoich indywidualnych potrzeb.

Najlepsze rzeczy w życiu powinny trwać wiecznie. Po zrealizowaniu 500 nocy i osiągnieciu 10-letniego stażu jako uczestnik programu SPG Twój status Platinum otrzymasz na zawsze.

 

Best Rate Guarantee | Starwood Hotels Careers | Hotel Directory | Website Terms of Use | Privacy Statement

Znajdź hotel