SPG Polska Oferty Specjalne

Oferty Specjalne

Zostań Dłużej, Zapłać Mniej

Pobyt w Warszawie może być jeszcze lepszy. Zarezerwuj pobyt na min. 2 noce, a zapłacisz do 20% mniej.

Weekend Może Trwać Dłużej

Zarezerwuj pobyt w Krakowie, Poznaniu lub Warszawie na weekend, a otrzymasz jedną noc w prezencie. Dbamy o to, aby Twój weekend był jeszcze lepszy.

Czekoladowe Love

Celebruj przez cały luty wyjątkowe święto zakochanych. Przyjedźcie na Pakiet Czekoladowe LOVE w dogodnym dla Was czasie lub w weekend 11 lutego i cieszcie się wspaniałymi atrakcjami! Kto wie, może za Wasz pobyt nic nie zapłacicie? Powitamy Was kieliszkiem wybornego prosecco i wybornymi czekoladkami w pokoju. W pakiecie bogaty bufet śniadaniowy i niezapomniana „gorąca” Kaszubska Kolacja Walentynkowa w Restauracji Café Polskie Smaki (opcja 1) lub Bufet Walentynkowy (opcja 2). Strefa Spa Experience pozwoli na wspaniały relaks, a przygotowany specjalnie dla zakochanych walentynkowy zabieg z czekoladowym peelingiem oraz relaksującym masażem czekoladowym odżywczym masłem Shea otuli ciało i zmysły aromatem czekolady, wyzwoli pozytywną energię i wprawi w dobry nastrój.

Sheraton Sopot Hotel
Sheraton Warsaw Hotel
Oferty Hoteli Sheraton

Z Sheraton Club Życie Jest Lepsze

Zarezerwuj Pokój Club i ciesz się wyjątkowymi przywilejami: bezpłatnym śniadaniem, dostępem do Club Lounge, powitalnym upominkiem i Wi-Fi w pokoju.


Pobyt w Sheraton Club to gwarancja wyjątkowego komfortu. Z Sheraton Club możesz cieszyć się następującymi korzyściami:

  • śniadaniem w cenie pokoju,
  • dostępem do Club Lounge z wyborem przekąsek i napoi w ciągu dnia oraz koktajlami wieczorem,
  • dostępem do internetu,
  • powitalnym upominkiem do wyboru.

 

Zarezerwuj

Jedna Noc To Stanowczo Za Mało

Zarezerwuj dwie lub więcej kwalifikujących się nocy w hotelach Sheraton, uczestniczących w promocji, a otrzymasz 40% zniżki na każdą drugą noc.


Oferta jest ważna do 30 września 2016 roku, na pobyty zrezalizowane w okresie 30 września - 27 listopada 2016 roku i opłacane kartą American Express®.

Zarezerwuj teraz

Best Rate Guarantee | Starwood Hotels Careers | Hotel Directory | Website Terms of Use | Privacy Statement