SPG Polska Aktualności

Święta w Sheraton Warsaw Hotel

Przeżyj niezwykłe Boże Narodzenie wzbogacone wyśmienitym, specjalnie przygotowanym na tę okazję menu. Nasi Szefowie Kuchni zadbają o doskonały smak tradycyjnych i międzynarodowych świątecznych specjałów. Zaproś rodzinę, przyjaciół i celebruj ten wyjątkowy czas z nami.

 

Dowiedz się więcej
GRU
5

Najlepsze Steki Tylko w Barach SPG #SteakBySteak

Od 3 paźdzernika do 27 listopada w wybranych barach i restauracjach SPG w Polsce serwowane będą najlepsze steki ze specjalnie wyselekcjonowanej wołowiny sprowadzonej na okazję corocznego festiwalu steków i wina.

Dowiedz się więcej
PAŹ
3

Więcej Korzyści w Promocji SPG® More for you

Kategoria: SPG Life

Dzięki rejestracji w nowej promocji dla uczestników programu SPG® zyskasz nawet potrójną liczbę punktów Starpoints® za pobyt w wybranych hotelach sieci Starwood Hotels & Resorts.

Dowiedz się więcej
WRZ
14

Wyprzedaż hoteli Starwood na całym świecie - 20% rabatu

Już 13 września rusza nowa promocja w hotelach sieci Starwood Hotels and Resorts na całym świecie. Przez dwa tygodnie rezerwacje objęte będą promocją cenową z 20% rabatem.

Dowiedz się więcej
WRZ
9

Rezerwujesz Bezpośrednio – Zyskujesz Więcej

Kategoria: SPG Life

Jako uczestnik programu SPG możesz jeszcze więcej. Rezerwując pobyt na naszych stronach lub za pomocą aplikacji SPG, otrzymasz najlepszą stawkę, bezpłatny Internet w pokoju oraz punkty Starpoints na kolejny pobyt. Nie jesteś uczestnikiem SPG? Nic nie szkodzi. Rejestracja jest bezpłatna i trwa chwilę.

Dowiedz się więcej
WRZ
1

Rodzinne Pobyty w The Westin Warsaw

Kategoria: Hotele

W hotelach sieci Westin wierzymy,  że to samopoczucie jest najważniejsze podczas pobytu. Dlatego szczególną troską otaczamy rodziny, aby dla dzieci podróż była prawdziwą przygodą a dla dorosłych przebiegała bezproblemowo.

Dowiedz się więcej
SIE
31

Best Rate Guarantee | Starwood Hotels Careers | Hotel Directory | Website Terms of Use | Privacy Statement