SPG Polska Poznaj Korzyści SPG

Oferty Specjalne

Zostań Dłużej, Zapłać Mniej

Pobyt w Warszawie może być jeszcze lepszy. Zarezerwuj pobyt na min. 2 noce, a zapłacisz do 20% mniej.

Bezpłatne Noclegi z MasterCard

Zarezerwuj i opłać pobyt w wybranym hotelu kartą MasterCard®, a otrzymasz dodatkowy nocleg w prezencie.

Pobyt z wliczonym śniadaniem, dostępem do Internetu i więcej

Zarezerwuj pokój i ciesz się wyjątkowymi przywilejami.

Sheraton Warsaw Hotel

Starwood Preferred Guest® to innowacyjny program lojalnościowy sieci hoteli Starwood Hotels & Resorts,
w którym zbierasz punkty Starpoints® za każdy pobyt w hotelach w najlepszych lokalizacjach na świecie,
a także w restauracjach i barach oraz korzystając z różnorodnych usług hotelowych.

SPG® to Twoja przepustka do świata wyjątkowych korzyści:

  • Bezpłatne noce hotelowe. Jako uczestnik programu SPG masz możliwość korzystania z bezpłatnych nocy hotelowych, bez okresów niedostępności. Dodatkowo, opcja Cash & Points zapewnia elastyczne wykorzystanie bezpłatnych nocy w większości hoteli i kurortów na całym świecie dzięki połączeniu płatności gotówką i punktami Starpoints, począwszy od zaledwie 1 500 punktów Starpoints i 30,2 USD na koncie.
  • Zmiana standardu pokoju lub apartamentu. W ramach dostępności, za jedyne 1 000 punktów Starpoints (lub 3 000 Starpoints w przypadku apartamentu) możesz podwyższyć standard swojego pokoju, także do kategorii apartamentu.
  • Rezerwacja lotów. Oferta SPG Flights® umożliwia rezerwację biletów lotniczych bez ograniczeń związanych z blokowaniem miejsc w ponad 350 linii lotniczych. Nasz program przenoszenia punktów do linii lotniczych pozwala zamienić punkty Starpoints na mile u ponad 30 głównych przewoźników lotniczych, najczęściej w stosunku jeden do jednego.
  • Wyjątkowe chwile z SPG. Aukcje SPG Moments® to zaproszenie do niezapomnianych przeżyć: spotkań ze znanymi artystami i sportowcami, wizyt za kulisami po koncertach i wielu innych atrakcji.
  • Dodatkowe punkty Starpoints w restauracjach. Za każdy rachunek o równowartości powyżej 10 USD zrealizowany w naszych restauracjach i barach, otrzymujesz punkty Starpoints. W okresach promocyjnych podwajamy i potrajamy Twoje punkty Starpoints.
  • Kulinarne doznania z 20% zniżką. Otrzymujesz do 20% zniżki na dania z karty za każdym razem, gdy gościsz w naszych restauracjach. Możesz zaprosić nawet siedmioro przyjaciół lub partnerów biznesowych, otrzymać zniżkę i punkty Starpoints za wspólny rachunek na wszystkie dania z karty.
  • Bezpłatny Internet podczas pobytu. Rezerwując pobyt na stronie spgpolska.pl, na oficjalnych stronach hoteli sieci Starwood bądź poprzez aplikację SPG, jako uczestnik programu SPG otrzymasz dostęp do Wi-FI w pokoju i na terenie hotelu bez dodatkowych opłat. 
  • Dodatkowe punkty z programem "Your World Rewards". Uczestnicy programu SPG, podróżujący liniami Emirates, otrzymują dodatkowe punkty Starpoints za każdego dolara wydanego na loty. Więcej informacji >
  • Dodatkowe punkty dla podróżnych korzystących z usług Ubera. Uczestnicy programu SPG, niezależnie od poziomu członkostwa, otrzymują 1 punkt Starpoints za wydanego dolara na usługi firmy Uber. Wystarczy tylko połączyć swoje konta w SPG i Uber na stronie spg.com/uber i spędzić jedną kwalifikującą się noc w hotelu sieci Starwood, aby przemieszczając się z Uberem na całym świecie, zbierać punkty Starpoints zarówno podczas pobytów w hotelach sieci, jaki na co dzień. Więcej informacji >

Best Rate Guarantee | Starwood Hotels Careers | Hotel Directory | Website Terms of Use | Privacy Statement

Znajdź hotel