SPG Polska Jack & Burger

Oferty Specjalne

Weekend Może Trwać Dłużej

Zarezerwuj pobyt w Krakowie, Poznaniu lub Warszawie na weekend, a otrzymasz jedną noc w prezencie. Dbamy o to, aby Twój weekend był jeszcze lepszy.

Rezerwuj Korzystniej z SPG

Zarezerwuj swój pobyt na naszych stronach albo za pomocą aplikacji SPG® i korzystaj z najlepszych stawek, bezpłatnego Wi-Fi oraz noclegów za punkty Starpoints®.

Jedna Noc To Stanowczo Za Mało

Zarezerwuj dwie lub więcej kwalifikujących się nocy w hotelach Sheraton, uczestniczących w promocji, a otrzymasz 40% zniżki na każdą drugą noc.

Jack & Burger czyli pairing whiskey i burgerów

Od 5 czerwca w 6 różnych barach i restauracjach hoteli Sheraton, Westin oraz Marriott obowiązuje promocja "Jack & Burger" polegająca na pairingu burgerów z whiskey.  

Odwiedź restauracje SomePlace Else w Warszawie, Krakowie i Poznaniu, Bar 512 w Sheraton Sopot, JP’s Bar w The Westin Warsaw oraz Champions Sport Bar w Warsaw Marriott Hotel i odkryj świat burgerów..

Menu Jack & Burger, autorstwa szefa kuchni hotelu Sheraton Warsaw, Marcina Sasina zostało zainspirowane smakami z różnych zakątków świata i jest dostępne we wszystkich powyżej wymienionych miejscach. W menu znaleźć można nie tylko tradycyjne pozycje, bazujące na najlepszej wołowinie Angus czy polskiej wołowinie sezonowanej, ale także wegetariańską wariację z tofu w roli głównej.

Sprawdź nasze menu, skosztuj wybranego burgera i podziel się kulinarnymi doświadczeniami za pomocą #jackandburger.

 

 

Best Rate Guarantee | Starwood Hotels Careers | Hotel Directory | Website Terms of Use | Privacy Statement

Znajdź hotel