SPG Polska Jack & Burger

Oferty Specjalne

Zatrzymaj się w Apartamencie. Otrzymasz 25% Zniżki.

Apartamenty za 25% mniej. Zarezerwuj pobyt w wybranym apartamencie w hotelu Sheraton w Warszawie i korzystaj z 25% zniżki.

Sheraton Warsaw Hotel

Jedna Noc To Stanowczo Za Mało

Zarezerwuj dwie lub więcej kwalifikujących się nocy w hotelach Sheraton, uczestniczących w promocji, a otrzymasz 40% zniżki na każdą drugą noc.

Luksusowy Pobyt w Apartamencie

Wyjątkowe apartamenty w Hotelu Bristol to gwarancja niezapomnianego pobytu w Warszawie, a także komfort oraz niezapomniane wrażenia.

Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw

Jack & Burger czyli pairing whiskey i burgerów

Od 6 marca do 30 kwietnia 2017 roku w 7 różnych barach i restauracjach hoteli Sheraton, Westin oraz Marriott obowiązuje promocja "Jack & Burger" polegająca na pairingu burgerów z whiskey.  

Odwiedź restauracje SomePlace Else w Warszawie, Krakowie i Poznaniu, Bar 512 w Sheraton Sopot, JP’s Bar w The Westin Warsaw oraz Lobby Bar & Champions Sport Bar w Warsaw Marriott Hotel i odkryj świat burgerów..

Menu Jack & Burger, autorstwa szefa kuchni hotelu Sheraton Warsaw, Marcina Sasina zostało zainspirowane smakami z różnych zakątków świata i jest dostępne we wszystkich powyżej wymienionych miejscach. W menu znaleźć można nie tylko tradycyjne pozycje, bazujące na najlepszej wołowinie Angus czy polskiej wołowinie sezonowanej, ale także wegetariańską wariację z tofu w roli głównej. Niewątpliwie, najbardziej zaskakującym połączeniem będzie burger o nazwie Jack & Burger Party dla sześciu osób, którego smak podkręci Jack z colą.  

Sprawdź nasze menu, skosztuj wybranego burgera i podziel się kulinarnymi doświadczeniami za pomocą #jackandburger.

 

Best Rate Guarantee | Starwood Hotels Careers | Hotel Directory | Website Terms of Use | Privacy Statement

Znajdź hotel