SPG Polska Jack & Burger

Oferty Specjalne

Rezerwuj Korzystniej z SPG

Zarezerwuj swój pobyt na naszych stronach albo za pomocą aplikacji SPG® i korzystaj z najlepszych stawek, bezpłatnego Wi-Fi oraz noclegów za punkty Starpoints®.

Weekend Może Trwać Dłużej

Zarezerwuj pobyt w Krakowie, Poznaniu lub Warszawie na weekend, a otrzymasz jedną noc w prezencie. Dbamy o to, aby Twój weekend był jeszcze lepszy.

Zostań Dłużej, Zapłać Mniej

Pobyt w Warszawie może być jeszcze lepszy. Zarezerwuj pobyt na min. 2 noce, a zapłacisz do 20% mniej.

Jack & Burger czyli pairing whiskey i burgerów

Od 6 marca do 30 kwietnia 2017 roku w 7 różnych barach i restauracjach hoteli Sheraton, Westin oraz Marriott obowiązuje promocja "Jack & Burger" polegająca na pairingu burgerów z whiskey.  

Odwiedź restauracje SomePlace Else w Warszawie, Krakowie i Poznaniu, Bar 512 w Sheraton Sopot, JP’s Bar w The Westin Warsaw oraz Lobby Bar & Champions Sport Bar w Warsaw Marriott Hotel i odkryj świat burgerów..

Menu Jack & Burger, autorstwa szefa kuchni hotelu Sheraton Warsaw, Marcina Sasina zostało zainspirowane smakami z różnych zakątków świata i jest dostępne we wszystkich powyżej wymienionych miejscach. W menu znaleźć można nie tylko tradycyjne pozycje, bazujące na najlepszej wołowinie Angus czy polskiej wołowinie sezonowanej, ale także wegetariańską wariację z tofu w roli głównej. Niewątpliwie, najbardziej zaskakującym połączeniem będzie burger o nazwie Jack & Burger Party dla sześciu osób, którego smak podkręci Jack z colą.  

Sprawdź nasze menu, skosztuj wybranego burgera i podziel się kulinarnymi doświadczeniami za pomocą #jackandburger.

 

Best Rate Guarantee | Starwood Hotels Careers | Hotel Directory | Website Terms of Use | Privacy Statement

Znajdź hotel