SPG Polska Serce Kulturalnego Życia Warszawy

Oferty Specjalne

Zarezerwuj Pobyt ze Śniadaniem. Zadbaj o Udany Poranek.

Podaruj sobie odrobinę przyjemności o poranku – zarezerwuj pobyt po najniższej stawce ze śniadaniem, a Twój pobyt w naszym hotelu będzie jeszcze lepszy.

Weekend w Poznaniu od 259 PLN

Odkryj atrakcje Poznania i ciesz się komfortowym pobytem już od 259 PLN brutto za pokój jedno lub dwuosobowy.

Sheraton Poznan Hotel

Poznaj Poznań w Weekend

Zrelaksuj się podczas weekendu w Poznaniu, odkrywając wszystkie jego atrakcje. Dzięki doskonałej lokalizacji naszego hotelu, całe miasto jest w zasięgu Twojej ręki za jedyne 350 PLN za dwie osoby ze śniadaniem w prezencie.

Sheraton Poznan HotelHotel Bristol,

a Luxury Collection Hotel, Warsaw

Hotel Bristol w Warszawie należy do kolekcji hoteli Luxury Collection - najpiękniejszych hoteli na świecie, oferujących luksusowe wnętrza i najwyższej jakości usługi Concierge. Już od ponad 110 lat jest najbardziej wyróżniającym się miejscem na mapie Warszawy. Jego neorenesansowa fasada i piękne wnętrza z elementami Art Deco sprawiają, że już po wejściu do lobby nasi goście mogą poczuć wyjątkowość tego miejsca, łączącego niezwykłą historię oraz współczesny luksus.

Dodatkową wartość zapewnia prestiżowa lokalizacja, przy Trakcie Królewskim, w pobliżu Pałacu Prezydenckiego, Starego Miasta i Opery Narodowej. Pokoje i apartamenty hotelu zachwycają elegancją, subtelną kolorystyką oraz niezwykłymi widokami na Krakowskie Przedmieście, park bądź patio.

Naszym gościom pozostawiamy do dyspozycji zespół Concierge – prawdziwych znawców Warszawy, którzy są do ich dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i z przyjemnością pomogą odkryć gościom wyjątkowe zakątki miasta i okolicy.

Zarezerwuj pobyt


KONTAKT: 

Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw
ul. Krakowskie Przedmieście 42/44
00-325 Warszawa
Tel.: (22) 551 1000 | E-mail >
Strona internetowa >


 

Best Rate Guarantee | Starwood Hotels Careers | Hotel Directory | Website Terms of Use | Privacy Statement

Znajdź hotel